Titulní obrázek

Úpravce G-Power nyní obohacuje i český trh

Publikováno: 21.září 2012

Na český trh nyní přichází i specialista na úpravy vozů BMW s oficiální pobočkou. G-Power nám nabídne rádikální úpravy i odzkoušený čiptuning dieselů.

Registr vozidel: Aby bylo možné zaregistrovat nové či ojeté vozidlo do evidence, musíte mít mimo jiné sjednané povinné ručení a na úřadu doložit originál zelenou kartu. Každé vozidlo provozované na území ČR, musí být zaregistrováno dle trvalého (u cizinců dle přechodného) bydliště.

Společnost G-Power přivedla na svět plno šílených úprav vozů BMW a především postavila nejrychlejší sedan na světě - BMW M5 Hurricane RR, který dosáhl na více než 370 km/h. Teď tento úpravce vstupuje oficiálně na český trh a nabízí všechna svá vylepšení i tady.

V sortimentu je jak klasický čiptuning na dieselové i benzínové (rovněž atmosférické) motory prakticky všech vozů BMW od 116i po 760i, tak i další tuningové díly jako brzdy, podvozky, speciálně navržený výfukový systém, nová sání nebo třeba kity kompresoru či turbodmychadel, pokud to s tuningem svého BMW myslíte opravdu vážně.

K dispozici jsou i již upravené vozy, například BMW X5 s benzínovým osmiválcem o výkonu přes 500 koní či BMW M3 GTS s výkonem šílených 625 koní. Opravdu je na co se těšit. Pokud jste navíc fanoušci radikálních úprav vašeho BMW, je to velmi dobrá zpráva.